ZAMÓWIENIE i CENA

Krok 1

Musisz określić w języku polskim, jaka fraza pasuje najbardziej do twojego produktu lub usługi.

Dla przykładu, jeżeli sprzedajesz buty sportowe, naturalną frazą będą “buty sportowe”

Krok 2

Musisz określić, jaki Marektplace Ciebie interesuje. W ofercie mamy eBay, Amazon oraz Allegro ale jeżeli będziesz chciał robić analizy na innych marketplace, napisz do Nas.

Po wybraniu Marketplace musisz wybrać kraje, które chciałbyś analizować oraz przetłumaczyć słowo kluczowe na język tego kraju.

Dla przykładu, jeżeli chcemy zobaczyć, jaki jest rynek butów sportowych na ebay.co.uk, nasza fraza kluczową będzie “sport shoes”

Krok 3

Jak już masz słowa kluczowe, języki i kraje, skontaktuj się z Nami, dokonamy wyceny Twojego zapytania. Cena zależy od ilości słów kluczowych oraz Marketplace, który wybrałeś.

Jeżeli potrzebujesz szybkiej wyceny, to możesz przyjąć, że analizę jednego słowa kluczowego na eBay , np. “buty sportowe” w pięciu wariantach językowych, tj. niemiecki (“Sportshuhe” na ebay.de) , angielski (“sport shoes” na ebay.co.uk) włoski (“scarpe sportive” na ebay.it), francuski (“chaussures se sport” na ebay.fr), hiszpański (“zapatos deportivos” na ebay.es) zapłacisz 800 zł + VAT. Na Amazon wygląda to analogicznie, z tą rożnicą , że dostępnych jest więcej krajów.

Krok 4

Co otrzymasz w zamian.

Raport o rynku z informacjami o wolumenie i ilościach sprzedaży, cenach, ilościach wyświetleń aukcji, top 20 sprzedawców, top 20 marek, top 3 ofert, czas trwania ofert, lokalizację magazynów i inne. Oczywiście zakres danych w raportach jest różny w zależności od Marektplace i danych udostępnianych przez Marketplace.

Otrzymasz również excela z bazą danych a aukcjach do własnych analiz.